English Czech Dutch French German Greek Italian Romanian Russian Spanish Swedish Turkish
Hayrettin DEMİRBİLEK PDF Yazdır e-Posta
Özer Koçmuş tarafından yazıldı   
Salı, 23 Aralık 2008 10:33
        Hayrettin DEMİRBİLEK
 
Futbol yaşamına mahalle takımlarında semt takımlarının maçlarında kaleci olarak başlayan İstanbul ve  Bursa’da kaleci olarak futbol oynayan Hayrettin Demir bilek Tekirdağ spor alt yapısında Mustafa Çal tepe ile başlayan futbolculuk yaşamında defansın sol kanadında oynamaya başladı.
 
Tekirdağ spor genç takımının değişmez adamı oldu. Tekirdağ spor alt yapısında olgunlaştıktan sonra A takımına terfi eden Hayrettin Demir bilek 26/06/1952 doğumlu evli 2 çocuk babasıdır.
 
Tekirdağ spor genç amatör ve A takımında futbol oynayan Hayrettin Demir bilek 1 Temmuz 1973 tarihinde başladığı Tekirdağ spor profesyonellik döneminde 1975/1976 sezonun Kasımında askere gitti. Askerlik bitince tekrar Tekirdağ spora dönen Hayrettin Demir bilek futbol yaşamının en olgun döneminde antrenmanda takım arkadaşı Ali İhsan üzerine düşmesi sonucu köprücük kemiği kırılan Hayrettin Demir bilek bu sakatlık sonucunda futbol sahalarından uzaklaşmak zorunda kaldı. Bu sakatlık olmasa idi Hayrettin Demir bilek beklide daha uzun yıllar Türk futboluna hizmet verecek idi. Futbolun dişin da çok iyi bir voleybol oynayan Hayrettin Demir bilek hem okul takımında hem de Tekirdağ sporun voleybol takımında yıllarca voleybol oynadı.
 
Sosyal sigortalarda memur olarak çalışan ve emekli olan Hayrettin Demir bilek emekli olduktan sonra yaşamını Tekirdağ da ailesi ile birlikte sürdürüyor.
 
Telefonu : 0537 267 96 51 olan, sakatlığın futbol sahalarından uzaklaştırdığı hayrettin Demir bilek aynı zamanda Tekirdağ sporda genç takım ve amatör takımda başarılı müsabakalar çıkaran Nurettin demir bilek ile kardeş olup her ikisi de alt yapıdan yetişmişler Tekirdağ sporuna hizmet etmişlerdir.
 

Eski Tekirdağ

TekirdağSpor

Sizce Tekirdağspor hakettiği yerde mi?
 

Ziyaretçi Sayımız

mod_vvisit_counterBugün43
mod_vvisit_counterDün89
mod_vvisit_counterBu Hafta216
mod_vvisit_counterBu Ay2322
mod_vvisit_counterHepsi309669